ЗМІ ПРО НАШУ ШКОЛУ

Управління освіти Херсонської міської ради

ЗАПРОШУЄМО МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

10 лютого оргкомітет фотоконкурсу «Мої зелені місця відпочинку», який організували члени комісії з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради , визначив переможців конкурсу . Переможцями конкурсу стали :Влада ЗАЙЧУК ( І місце, ЗЗСО № 52), Олександра СИНІЦЬКА  ( ЗЗСО№ 52)  посіли ІІ місце, Ольга ЛАРІНА ( ЗЗСО № 52), Стас РОМАНІВ (ЗЗСО № 52) – ІІ місце.

переглянути

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради до Дня Єднання українського народу організовано та проведено змістовні заходи: флешмоб «В єдності наша сила. Україна єдина» ,години спілкування «Наша сила в єдності».
Колектив школи впевнений, що тільки разом ми сильні, бо наша сила – в єдності! Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

переглянути

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради організовано та проведено низку заходів, приурочених до Дня Соборності України

переглянути

Щирі дитячі малюнки від здобувачів освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови, зі словами подяки та надії на мирне життя, для підняття морального духу, передані військовим, які зараз на передовій мужньо боронять рідну землю, а саме бригадам: 79БрДШВ, 36ОБрМП та батальйон спец. призначення «ТАВР».
Віримо в Перемогу! Слава Україні!

переглянути

26 лютого 2023 року Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради разом із @tato_hub_kherson організували та провели майстер-клас із плетіння браслетів синьо-жовтих кольорів, що відбувся в місті Одеса.

переглянути

До дня народження Лесі Українки.
Колектив Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52

переглянути

У рамках Шевченківського тижня учителі-словесники Херсонської міської територіальної громади, які брали участь у Міській школі молодого учителя та освітньому хабі «Я – педагог! Впевнений старт!» (для учителів 5-х класів НУШ) представили широкому освітянському загалу практичну частину (заключну) під загальною темою «Використання сучасних освітніх інструментів дистанційного навчання на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури через призму Шевченківської тематики»

Щербань М.М., учитель ЗЗСО - 52

У рамках Шевченківського тижня колектив Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 презентував відеороботи своїх вихованців у челенджі, присвяченому ушануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

переглянути

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради для здобувачів освіти 3-5 класів проведено онлайн-урок «Правила безпеки з супергеройським помічником котиком Пиріжком» управлінням освіти Херсонської міської ради та навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області. Переглянути
У цей надскладний час профорієнтаційна робота має особливий  присмак абсолютної віри у мирне майбутнє! Й тому у Херсонській спеціалізованій школі І -ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради не припиняється профорієнтаційна  робота  з учнями!
         22 березня 2023 року здобувачі освіти спеціалізованої школи  №52  долучились  до онлайн-зустрічі з науковими працівниками Миколаївського національного аграрного університету.

Вітаємо з перемогою

Переглянути

Традиційний Бібліотечний тиждень у Херсонській спеціалізованій школі I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови цього разу був присвячений Дню збройних сил України та вперше за новим календарем небесному захиснику - Святому Миколаю!

Переглянути

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради із задоволенням долучається до цікавих, змістовних заходів проекту Національного банку України, які проходять з 28 листопада по 25 грудня 2023 року!

Переглянути

У Херсонській спеціалізованій школі l-lll ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбулася ексклюзивна онлайн-зустріч з незвичайним "психотерапевтом" та найуважнішим слухачем дитячого читання собака - Кіміко Такарою !

Переглянути

Вихованці Народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України дитячого хору "Жайвір" Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради (художній керівник Роман КОЗЯН) 1-3 грудня 2023 року взяли участь у марафоні календарно- обрядових та народних українських пісень у рамках Всеукраїнського вокального фестивалю – конкурсі народної творчості "Співоча птаха" та посіли призове І місце.

Переглянути
Учні 6-х класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови стали учасниками віртуальної читацької подорожі "Незвідана Україна", яка дала унікальну можливість дітям побувати у різних куточках своєї країни! У конкурсі "Місто у кадрі" учні за підказками дізнавалися про великі міста України.  Переглянути