Розвиток пізнавальної сфери у дітей за допомогою дидактичних ігор

У молодшому шкільному віці продовжують розвиватися основні пізнавальні властивості і процеси (сприймання, увага, пам'ять, уява, мислення і мовлення). Наприкінці його вони перетворюються на вищі психічні функції, яким властива довільність і опосередкованість. Цьому сприяють основні види діяльності дитини цього віку у школі і вдома: навчання, спілкування, гра, художня діяльність, праця та ін.

Починаючи з самого раннього віку дитина активно пізнає світ, досліджуючи все, що відбувається навколо. Тому розвиваючі дидактичні ігри займають найважливіше місце в житті дитини. Вони розширюють уявлення малюка про навколишній світ, навчають дитину спостерігати і виділяти характерні ознаки предметів (величину, форму, колір), розрізняти їх, а також встановлювати найпростіші взаємозв'язку.

З  пізнавальними іграми школяр весело проведе час, адже всі ігри проілюстровані барвистими картинками, а добра приємна музика створить легку невимушену атмосферу. Вирішуючи нескладні  ігрові завдання дитина буде з легкістю і цікавістю може розвивати пізнавальні процеси.

До уваги батьків! Пропонуємо Вам прейти за посиланням: https://www.igraemsa.ru/igry-dlja-detej/poznavatelnye-igry На даному сайті ви знайдете навчальні ігри-заняття, які допоможуть учню розвивати пізнавальну сферу, дізнатися щось нове та застосувати отримані знання на практиці. Такі навички стануть основою успішного навчання.

Також, до Вашої уваги нижче представлені вправи та ігри на  окремо розвиток уваги, п'амяті та мислення

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі