Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.
Оздоровлення це комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей. Успіх у роботі залежатиме від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи.

З 27 травня по 13 червня 2013 року на базі спеціалізованої школи № 52 традиційно працював пришкільний табір відпочинку «Супутник» із загонами праці та відпочинку. В цьому році в таборі відпочило 218 дітей, серед яких 35 учнів отримали безкоштовні путівки (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних  та малозабезпечених родин, відмінники навчання, спортсмени та призери різноманітних конкурсів).

Зміна у таборі склала 14 робочих днів, які були максимально насичені корисними та цікавими заходами. Так, діти мали змогу відпочивати на березі Дніпра, де пройшли такі заходи як День Туризму, змагання з пляжного волейболу та футболу, конкурс на кращу скульптуру з піску, спортивні естафети, інтелектуальні ігри по станціях.

Новинки сучасного кінематографу вихованці табору переглядали у кінотеатрі «Ювілейний» як в традиційному форматі так і в3D.  Інновацією цього року стали змагання із боулінгу, які проходили у затишній атмосфері ТРЦ «Фабрика».

Не забували організатори табору і про заходи з безпеки життєдіяльності. Пройшов цікавий захід «День Безпеки», на який вихованці підготували виступ агітбригади та мали можливість «доторкнутися» до праці людей, які працюють в цій сфері. На святі були присутні фахівці пожежної частини, міліції та швидкої допомоги. Та найбільше дітям сподобалося познайомитися з технікою, а саме машинами які безпосередньо гасять пожежі, машини швидкого реагування на правопорушення (міліції).