Шкільний “Нацбанк” – економічний рейтинг, який виховує в учнів готовність до життєвої адаптації в умовах ринкових відносин, навчає органи самоврядування планувати, вести облік, здійснювати контроль і економічний аналіз участі у загальношкільних та позашкільних заходах.

Економічний рейтинг враховує життєву активність класів(учнів) з науково-дослідницької , пошукової, громадської, художньої, літературно-мистецької та інших видів творчої діяльності. Класним колективам нараховується на умовний банківський рахунок сума у “крокерах”. Назва шкільної грошової одиниці “крокер” походить  від назви об’єднання “КРОК”. Наприкінці кожного тижня (вівторок-вівторок) результати рахунків кожного класу висвітлюються у зведеній таблиці “Нацбанку”.

Шкільний “Нацбанк” є об’єктивним і справедливим відображенням реальних творчих досягнень та рівня морально-етичної культури поведінки учня. Сприяє вихованню в учнів самодисципліни, здатності до адекватної самооцінки і сприяє становленню і самовдосконаленню особистості.

Переможці загальношкільного конкурсу "Кращий клас року"

"Кращий клас року -2012"

І місце -9-Б (класний керівник Самініна О.В.)

ІІ місце -10-Б (класний керівник Балюра І.В.)

ІІІ місце -8-Б (класний керівник Грабар О.В.)

«Кращий клас року -2013»

І місце – 9-Б клас (класний керівник Грабар О.І.)

ІІ місце –10-Б клас (класний керівник Самініна О.В)

ІІІ місце – 11-А клас (класний керівник Сіницький Ю.В.)