Квітнева мозаїка

10.04.2016 18:19
08.06.2016 у 13.30 в актовій залі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбувся позакласний захід присвячений Дню гумору «AprilFoolsDay», під керівництвом вчителів МО іноземної мови (Пшеніцина О.А, Хлебтунова І.О., Могилевська Т.Ю., Шапар О.Б.). У програмі прийняли участь учні молодшої школи та учні 5-х, 6-х класів. Захід проводили учениці 8-В класу Зайченко Анастасія та Литвіненко Юлія. Захід було проведено англійською мовою з використанням різних форм роботи, глядачі були зацікавлені тим, що жарти, пісні, інтерактивні заходи, конкурси проходили англійській мові.

Першочки показали свої знання англійської мови у постановці вистави «Теремок» на сучасний лад. Учні активно приймають участь та практикують свої знання з англійської мови у позакласних заходах. Вчителі з великим задоволенням підтримують їх інтерес і постійно працюють над цікавими творчими завданнями.