Функції та задачі самоврядування

• Захист прав та інтересів учнів школи.
  • Розробка і втілення проектів, направлених на поліпшення навчально-виховного процесу. Участь у розробці плану роботи закладу на рік.
  • Участь у педагогічних (художніх, батьківських) радах, на яких розглядається питання життєдіяльності дитячого колективу.
  • Заохочення учнів до навчання та участі у громадському житті школи (Підтримка творчих та обдарованих дітей).
  • Пошук шляхів налагодження стосунків між учнями, батьками і вчителями.
  • Заходи щодо покращення екологічного стану на території закладу та навколо нього. Озелення приміщення та подвір'я.
  • Підготовка та проведення тематичних заходів з питань громадського та правового виховання. Організація дозвілля учнів.
  • Проведення соціологічних досліджень з проблеми життєдіяльності колективу. Організація самообслуговування.
  • Організація трудових загонів, загонів правопорядку та дисципліни.
  • Організація роботи з молодшими школярами. Організація роботи шкільного прес-центру.
  • Контроль та консультативна діяльність з питань виконання планових заходів, дотримання Статуту, Положення.
  • Проведення роботи з питань визначення найактивніших членів колективу, їх відзначення стимулювання.

Задачі:

• Учнівський парламент сприяє реалізації інтересів, можливостей, бажань дитини.
  • Вирішує можливі протиріччя.
  • Прагне узгодження і балансу інтересів для кожного учня.