Засідання ресурсного центру НУШ

10.03.2020 16:26

4 березня 2020 р. у школі проходило засідання ресурсного центру Нової української школи. Учителі 1-х класів Лещенко Т.А., Лютко О.А., Тихонова Є.О. провели відкриті уроки з літературного читання, української мови та математики. Були присутні  учителі початкових шкіл №7, 30, 32, 36, 50.

Взаємовідвідування вчителями уроків має істотне значення у підвищенні педагогічної майстерності вчителів. Заходи були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до навчання. Учні 1-х класів продемонстрували вміння застосовувати знання з предмету у нестандартній, ігровій ситуації, кмітливість, увагу, уміння швидко орієнтуватись  в ситуації. На своїх уроках учителі мали можливість показати цікаві презентації, застосувати комп’ютерні технології. На всіх уроках панувала дружня робоча атмосфера.

Учителі не тільки показали свою майстерність, але й щиро та відверто поділилися своїм досвідом.