Он-лайн педрада

08.04.2020 08:22

І в період карантину педагоги  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради не відпочивають, працюють творчо, натхненно та наполегливо.

Перед школою постало не просте завдання - як організувати продуктивний освітній процес дистанційно!? Це і зумовило вибір теми он-лайн засідання педагогічної ради школи №52: «Особливості освітнього процесу в умовах дистанційного навчання», завданням якого було не стільки розкрити зміст поняття «дистанційного навчання», а головне, обмінятися досвідом, надати практичні поради щодо налагодження освітнього процесу в період карантину шляхом застосування у дистанційному навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, з метою розширення можливостей дистанційного навчання й при цьому розуміючи нерозривність, єдність усіх аспектів освітнього процесу.

Завдяки використанню хмарової платформи Zoom одночасно на зв’язку були 70 педагогів школи. Вчителям вдалося розглянути різні форми та методи дистанційного навчання, обговорити доцільність їх застосування, сформувати розуміння доречності використання певних сервісів, відповідно до типів завдань, сформувати вміння надавати зворотній зв'язок учасникам освітнього процесу у режимі реального часу, педагоги визначились у дієвості користування  програмами та хмарними платформами такими як, Zoom, Skype, Viber, Google class, освітніми сайтами «На урок» та «Всеосвіта» й онлайн програмою «Дистанційне навчання від видавництва Країна мрій». Адміністрацією школи створено умови для організації та якісного функціонування дистанційного навчання в освітньому закладі: на шкільному сайті відкрито  спеціальну рубрику для надання завдань, створено розклад он-лайн консультацій, через платформу Class room є можливість розповсюджувати завдання й слідкувати за успішністю кожного учня.

Особлива увага у школі приділяється самоосвітній діяльності вчителів, лише за останні три тижні 53 педагоги пройшли різні онлайн-курси підвищення кваліфікації. Їхня результативність була визнана під час онлайн педради, яка дійсно стала генератором творчих ідей та сприяла обєднанню колективу школи № 52.