Яблучко – 2019

10.01.2020 17:07

Більше 20 років клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова Світлана Іванівна) проводить у Дніпровському районі міста Херсона благодійну акцію «Яблучко». Не одне покоління юних волонтерів – членів шкільних парламентів закладів загальної середньої освіти долучилося до цієї традиційної акції. Цього навчального року вітамінний марафон тривав найдовше за всю його історію – у три етапи з 1 грудня 2019 року по 5 січня 2020 року. І от координаційною радою секції «Милосердя» клубу «Лідер» підведені його підсумки. Зібрано та передано яблук, мандарин, апельсинів дітям пільгових категорій міста і області, ветеранам війни і праці, інвалідам, воїнам АТО, тимчасово переміщеним із зони АТО, пацієнтам дитячих лікарень, «ХОСПІСу», міському Центру матері і дитини, вихованцям обласного притулку для неповнолітніх, НВК №29, Олешківському будинку дітей з обмеженими можливостями 1085 кг фруктів на загальну суму більше 16400 гривень. Є рекорд! Разом – ми велика сила.
       Клуб «Лідер» Центру щиро дякує за співпрацю і чуйні серця волонтерським Центрам і шкільним парламентам ЗЗСО №12, 13, 18, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 50, 52, 53, НВК №7, 48 та координаційній раді дорослих секції «Милосердя» клубу «Лідер». У Літописі добрих справ району з’явилася ще одна яскрава сторінка людяності і милосердя.

за матеріалами http://cpr.ks.ua