Вітання до Дня людей похилого віку та Дня ветерана!

01.10.2020 16:19

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
У цей святковий день волонтерський загін  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови «Нащадки перемоги», президент шкільного об’єднання «КРОК» Хабрат Ельвіра та педагог-організатор Інна Кадецька завітали в гості до ветеранів обласної ради та пригостили їх смаколиками зі словами вдячності за зроблені ними справи заради кращого майбутнього. А також зі святом  привітали вчителів школи, які присвятили своє життя вихованню та навчанню майбутнього покоління.