Вітаємо юних науковців!

21.12.2019 12:42

З 29 листопада по 17 грудня 2019 року учні школи прийняли участь у     І етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук учнів-членів міського наукового товариства "Пошук", який щорічно проводиться  з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу нації, підготовки майбутньої наукової зміни.

Вітаємо переможців:

Грушевенко Дарину – ученицю 11-Б класу, І місце у секції медицина (відділення хімія та біологія). Науковий керівник – учитель біології Свириденко Любов Олександрівна.

Вітасик Анастасію – ученицю 9-Б класу, ІІ місце у секції російська мова (відділення мовознавство). Науковий керівник – учитель російської мови Бірюкова Світлана Тихонівна.

Бажаємо успіхів у ІІ етапі (обласному) конкурсу-захисту.