Урочистий мiтинг з нагоди вiдзначення 206-рiчницi з дня народження Т. Г. Шевченка.

10.03.2020 19:07

Сьогоднi 10.03 у Шевченкiвському  cкверi м. Херсона вiдбувся урочистий мiтинг з нагоди вiдзначення 206-рiчницi з дня народження Т. Г. Шевченка. Учнi нашоi школи були єдиними школярами, хто поряд з керiвництвом областi, мiста приняв активну участь у заходi! Вони з радiстю читали найвiдомiшi  вiршi Кобзаря украiнською, англiйською, нiмецькою мовами! Учнi знають, що вся творчiсть поєта  пронизана любов'ю до українського народу, патрiотизмом  та  болем за страждання свого народу!

Вшановуючи пам' ять Великого Украiнця, учнi з глибоким хвилюванням читали його вiршi, якi й сьогоднi є актуальними, близькими й зрозумiлими кожному украiнцю!!!