ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ШКОЛИ

До складу психологічної служби Херсонської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради входять два спеціалісти: практичний психолог Хабрат Крістіна Володимирівна та соціальний педагог Добрянська Віра Павлівна.

Хабрат Крістіна Володимирівна

Освіта: Херсонський державний університет

Спеціальність: практичний психолог

Кваліфікація: спеціаліст І категорії

Стаж: 11 років

Портфель сертифікованих досягнень практичного психолога

• Онлайн вебінар за участю Роберта Нікеля і Молі Пірс " Як допомогти дитині з аутизмом розвинути навички самообслуговування?"
  • Онлайн вебінар " Розвиток програм турботи про психічне здоров'я дітей та молоді у школах"
  • Онлайн навчання "Розлади харчової поведінки: сучасні методи допомоги дітям і підліткам"
  • Міжнародна науково-практична онлайн-конференції "Обдаровані діти - скарб нації"
  • Науково-практичний онлайн-семінар "Інноваційні практики наукової освіти"
  • Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Підтримка та супровід обдарованих учнів в сучасному інформаціно-освітньому просторі"
  • Онлайн-семінар "Інноваційні освітні підходи"
  • Семінар-практикум "Створення та реалізація освітніх програм (для обдарованих учнів) спеціалізованої освіти наукового спрямування"
  • Онлайн-курс "Про дистанційний та змішаний формати навчання"
  • ІІІ Всеукраїнська науково-практична вебконференція "Розвиток життєвої компетеності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри"
  • Міжнародний онлайн-семінар "Робота з учнями із розладами аутистичного спектру: досвід Чехії"
  • Вебінар "Психологічна самопідтримка вчителя в умовах адаптивного карантину"
  • Курс "Критичне мислення дл освітян"
  • Курс "Наука про навчання: Що має знати вчитель?"
  • Курс "Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти"
  • Курс "Медіаграмотність: практичні навички"
  • Всеукраїнський ознайомий вебінар "Прикладні ігри та гейміфікація в роботі шкільного психолога, соціального педагога, тьютора, педагога-організатора, класного керівника, куратора, ментора, асистента вчителя"
  • Онлайн-семінар "Професійне самовизначення обдарованої особистості: проблеми і перспективи"
  • ХІІ Всеукраїнський науково-практична онлайн-конференція "Проєктування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості"
  • Онлайн-курс "Метафорические карты для начинающих и продвинутых"
  • Онлайн-курс "Арт-терапия для себя и клиентов"
  • Курс "Цифрові навички для вчителів"
  • Вебінар "Ситуації-провокації як засіб формування звичок сталої поведінки"

Метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.
Завдання психологічної служби:
1. Збереження та зміцнення психологічного та соціального здоров’я;
2. Сприяння особистісному, інтелектуальному, фізичному і соціальному розвитку здобувачів освіти шляхом доповнення сучасних методів навчання та виховання ефективними психолого-педагогічними технологіями;
3. Сприяння забезпеченню психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.
Робота психологічної служби спрямована на:
1. Формування соціально-комунікативної компетентності обдарованих дітей;
2. Попередження будь-яких видів і форм насильства та конфліктів, булінгу (цькування) серед здобувачів освіти;
3. Здійснювання просвітницької та профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей, злочинності, алкоголізму, наркоманії тощо;
4. Сприяння соціалізації здобувачів освіти, адаптації їх у новому колективі і соціальному середовищі;
5. Формування у здобувачів освіти відповідальної поведінки, культури здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я;
6. Забезпечення консультативної допомоги батькам (законним представникам) відповідно до запитів.

Зверніть увагу! На період дистанційного навчання в школі працює онлайн консультативний пункт психологічної служби. Щоб отримати консультацію Ви можете надіслати запит на електронну адресу: psysluzba52@gmail.com

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі