«БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР:комплексна психосоціальна підтримка українських шкіл в умовах війни»

01.04.2023 17:55
30-31.03.2023 року педагоги Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради долучилися до програми навчання вчителів «БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР: комплексна психосоціальна підтримка українських шкіл в умовах війни», який організували та провели Міністерство освіти та науки України у тісній співпраці із Державною службою якості освіти України та Громадською організацією  «Асоціація фахівців з розв’язання конфліктів та соціальної і психологічної підтримки «Слова допомагають».
Під час тренінгів через цікаві та змістовні дискусії та вправи педагоги нашого освітнього  закладу  дізнались багато корисного про травми і резільєнс, прояви стресів  у дітей різних вікових груп, джерела поповнення своїх ресурсів, симуляцію  гри і обговорення її в класі, колі довіри; пошук сильних сторін дитини,  слів емоційної підтримки!
    Педагоги Херсонської спеціалізованої школи №52 отримали  практичні поради для роботи з учнями у цей надскладний час. Впевнені, цей безцінний досвід обов'язково стане в нагоді колективу закладу і наблизить нас до так давно очікуваного Миру!