Результати проведення рейду-перевірки збереження шкільних підручників

26.01.2020 15:34

З метою посилення ролі книги в навчально-виховному процесі школи, поліпшення роботи щодо збереження підручників, виховання поваги до праці людей, які створюють книгу, а також залучення підростаючого покоління до книги як джерела знань, у школі 23 січня 2020 року був проведений рейд-перевірка стану збереження шкільних підручників.

До участі в рейді були залучені шкільний бібліотекар Сікачова Н.Л.,педагог-організатор Кадецька І.М., президент Ш\О «КРОК» Ільченко Вікторія та представники парламенту.

У ході перевірки встановлено, що загальний стан підручників – задовільний. Це свідчить про гарну роботу класних керівників, але деякі учні школи неналежно ставляться до шкільного підручника. У цих учнів деякі книги без обгорток, не підписані. Поки що ми не оприлюднюємо прізвищ школярів, що потрапили в цей антирейтинг, але після наступного рейду, який проведемо в лютому, обов’язково це зробимо.
Дякуємо всім, хто вміє берегти найцінніше!

На підставі вищесказаного бібліотекар школи Сікачова Н.Л. рекомендує

• класним керівникам і класоводам систематично проводити роботу з учнями, у яких підручники мають неналежний вигляд, та провести необхідну роботу з ремонту підручників;

• усім учителям провести бесіди з учнями про бережливе ставлення до шкільних підручників;

• загублені підручники замінити на рівноцінні.