Призупинення освітнього процесу у 1-а та 8-г класах

31.01.2020 15:56

Шановні батьки, доводимо до Вашого відома, що відповідно рекомендацій Управління освіти Херсонської міської ради (наказ №15-Т від 28.01.2020 р.) до наказу по школі №28-о від 31.01.2020р. «Про введення обмежувальних заходів щодо розповсюдження грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій серед учасників освітнього  процесу», з метою попередження виникнення епідемії грипу, гострих респіраторних захворювань та підвищення захворюваності серед учасників освітнього процесу, в зв’язку з перевищенням епідеміологічного порогу призупинено освітній процес у двох класах, де кількість захворівших дітей найвища: у 1-а та 8-г класах.

Навчальний матеріал буде опрацьовано в повному обсязі  відповідно до навчальних планів і програм шляхом ущільнення програмового матеріалу, об’єднання тем.

З повагою, адміністрація школи