Справжні педагоги й у найскладніший час не лише навчають дітей

13.06.2023 15:54

Справжні педагоги  й у найскладніший час не лише навчають дітей, навчаються самі, розвиваються, рухаються, а й створюють українське освітнє майбутнє!

Такими є педагоги   Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради - Крістіна ХАБРАТ, практичний психолог та Інна  КАДЕЦЬКА, педагог-організатор, які постійно удосконалюють свою професійну майстерність, розвиваються, і в цей нелегкий воєнний час знайшли  можливість  взяти активну участь у роботі  Всеукраїнської  міжгалузевої науково-практичної онлайн-конференції  «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ВІДНОВЛЕННЯ: ЗАВДАННЯ НАУКИ І ОСВІТИ В ЄВРОПЕЇЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ»!

Метою конференції стало обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем інноваційного розвитку українського суспільства, зокрема освіти і науки; післявоєнного  відновлення на європейських цінностях демократії, прав людини, свободи, рівності, поваги до людської гідності та верховенства права; розвитку обдарованих дітей та молоді в умовах боротьби за незалежність і цілісність. Педагоги узагальнили свій досвід, своє бачення майбутнього української освіти у двох наукових статтях!

Запрошуємо познайомитись із роботами з даної теми, які представлені у збірнику зазначеного семінару: «Формування критичного мислення як спосіб протидії інформаційним маніпуляціям у глобальному світі» та «Феномен соціальної творчості в контексті розвитку підростаючої особистості».

(Україна на шляху відновлення: завдання науки і освіти в європеїзації держави : матеріали Всеукраїнської міжгалузевої науково-практичної онлайн-конференції (Київ, 17–19 травня 2023 року) / Уклад.: Л. І. Ткаченко, В. М. Шульга. – Київ : Інститут обдарованої дитини НАПН України, 2023. – 946 с.)!