Серпнева педрада в онлайн-форматі

31.08.2023 18:35
Напередодні нового навчального року в педагогічному колективі Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови відбулась Серпнева педрада в онлайн-форматі на платформі ZOOM, до якої долучились майже 60 педагогів освітнього закладу!
На початку засідання зі словами вдячності за самовіддану працю, високі результати в освітньому процесі у надскладний період для нашої держави до педагогів звернувся Павло Павліш, народний депутат України, людина, яка постійно підтримує освітян, багато робить задля підвищення їхнього статусу в громаді як юрист і депутат, допомагає конкретними справами у розвитку закладу освіти!
Традиційно основним завданням Серпневої педради є аналіз підсумків діяльності попереднього навчального року, пошуку перспектив подальшого розвитку освітнього закладу, поставлення перед собою завдання на наступний навчальний рік! Не стала виключенням й педрада цього року, в який колектив Херсонської спеціалізованої школи №52 вступає не зупинившись ні на день в бажанні надати і в цей надскладний час високоякісні освітні послуги майже в повному складі, з вагомими результатами в навчанні, вихованні, всебічному розвитку учнів-здобувачів освіти! Колектив має нові освітні творчі задуми, стабільно високі показники, бажання й нові сили реалізовувати задумане!
Старт в 2023-2024 навчальний рік дано! В добру путь, шановні колеги! Найскорішого переможного Миру нам усім!На зображенні може бути: текст