Конкурс фотографій «Херсон – моє рідне місто»

17.09.2021 17:02

В рамках підготовки до свята 16 вересня 2021 року  шкільний парламент «КРОК» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  організував  та провів шкільний фотоконкурс «Херсон – моє рідне місто» для учнів 4-5 кл. та 9-10 кл.

В об’єктиві учнівських фотокамер стали найулюбленіші куточки міста, відомі історичні чи архітектурні пам’ятки, минуле, сучасне та майбутнє Херсонщини.

Фотоконкурс  проходив з метою  стимулювання творчої, пізнавальної та соціальної активності здобувачів освіти, підтримку, розвиток і закріплення кращих традицій фотомистецтва та розвиток творчих здібностей.

Кращі роботи будуть відзначені подяками, а саме: 5-А кл., 5-Б кл., 5-Г кл., 4-Б кл., 9-В кл., 10-А кл.

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших творчих успіхів!