До зустрічі в рідному освітньому закладі - Херсонській спеціалізованій школі I-III ступенів #52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської м

31.05.2023 12:59
Шановні рідні учні, педагоги, батьки!
Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника і з завершенням найскладнішого навчального року, який став для кожного із нас  роком випробувань, роком загартування, роком Єднання!
      Дякую кожному за мужність, стійкість, за те, що в страшний воєнний час ми зберегли найкращий освітянський колектив!
      У той час, коли більшість із нас розкидані долею по всьому світу, ми продовжили освітній процес у дистанційному форматі: педагоги щодня самовіддано виконували своє основне завдання - надання високоякісних освітніх послуг, здобувачі освіти - успішно навчались, а батьки постійно підтримували нас!
      Щиро дякую кожному із вас!
Зичу всім вам добра й благополуччя, міцного здоров'я, і , головне, Миру нам усім якнайшвидше!
До зустрічі у рідному освітньому закладі - Херсонській спеціалізованій школі І - ІІІ  ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови!
З повагою, директор школи Людмила Шалаєва!