Онлайн-уроки «Мінна безпека»

28.02.2023 13:09
Сьогодні небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому дітям так важливо знати, як розрізняти такі предмети, якої небезпеки остерігатися й як вберегти своє життя.
У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради для здобувачів освіти 5-8 класів проведено онлайн-уроки «Мінна небезпека» службою ДСНС України у Херсонській області.
На уроці через цікаву розмову, інтерактивні завдання та мультики діти дізнались:
як розрізнити вибухонебезпечні предмети;
де може чатувати небезпека;
як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися;
які знаки попереджають нас про небезпеку.
Кожна дитина має знати правила мінної безпеки, вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети, відрізняти попереджувальні знаки, знати правила поведінки та, головне, слідувати їм. Це може зберегти життя кожної дитини!