Нагородження найкращих волонтерів міста Херсона

14.12.2019 16:33

10 грудня 2019 року в актовій залі Херсонської міської ради відбулося урочисте нагородження найкращих волонтерів міста Херсона.

Дуже приємно, що серед  переможців міського заочного конкурсу волонтерів  є представники Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови.

Ми вітаємо з високою нагородою і почесним званням «Волонтер року – 2019» ученицю 9-А класу Хабрат Ельвіру, яку було відзначено стрічкою та Грамотою Херсонської міської ради ветеранів в номінації  «Кращий волонтер 2019 з надання допомоги за напрямком діти-дітям».

Також учні нашої школи (Комова Дарія, Олейніченко Микола, Шумик Анастасія, Рідкоборода Єлизавета) привітали усіх присутніх в залі з Всесвітнім Днем волонтера, який відзначається 5 грудня.