.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Відволікати та розважати дитину кожен раз вже складніше, особливо, коли батьки самі хочуть зробити паузу від оточуючої інформації та людей, просто видихнути та побудувати план дії.
На допомогу прийдуть YouTube-канали, які не тільки розважать дитину, а ще й допоможуть у розвитку.
Тож, ми зібрали найкращі з них:
1. «Фіксики» — Понад 700 мультиків про пригоди розумних фіксиків та їхнього друга Дім Дімича. Завжди найновіші серії, веселі пісеньки, корисні поради від фіксиків та багато інших цікавинок зібрано на цьому каналі.
► bit.ly/37qdmls
2. «З любов‘ю до дітей – дитячі пісні» — унікальний україномовний проект для малюків, де є безліч веселих пісень, цікаві абетки, рухливі та розвиваючі відео. Канал допоможе навчити малюків рахувати, читати по складам та вивчити кольори.
► bit.ly/ 3Jka1lY
3. «Цікава наука» — канал для допитливих діток старшого віку. Дивіться освітні відео про науку на теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Загалом, «Цікава наука» прагне покращити ситуацію із науковою грамотністю серед українців, які хочуть отримувати інформацію українською мовою.
► bit.ly/3qbFKym
4. «Янко Гортало — цікавинки для дітей» — чудовий україномовний проект, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.
► bit.ly/3tfyVxw
5. «Ukranimaua» — канал для всієї родини. Повна колекція мультфільмів студій «КиївНаукФільм» та «УкрАнімаФільм», починаючи з 1961 року. Чимало з них ще радянських часів, тому не завжди українською мовою. Але ж ви можете обрати саме те, що вам потрібно.
► bit.ly/3teLadH

.