Лікар Нехворайко-2020

28.02.2020 15:43

Життя цікаве і прекрасне! Воно дарує нам радість пізнання світу, веселку вражень і почуттів, незабутні зустрічі. Щоб отримати радість від життя потрібно дбати про своє здоров`я. Саме про важливість здорового способу життя розповідали учасники відкритого заняття Школи безпеки, яке відбулося 25 лютого 2020 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик»  під девізом "Твоє здоров'я - в твоїх руках і до життя безпечний шлях".

Це був традиційний конкурс агітбригад 1-2 класів навчальних закладів міста «Лікар Нехворайко-2020».  У конкурсі взяли участь команди – екіпажі 11 навчальних закладів Дніпровського району. Учасники конкурсу відповідали на запитання цікавої вікторини та своїми виступами агітували за здоровий спосіб життя.

Команда – екіпаж «Вітамінки»  2 – Д класу нашої школи (кл. керівник Гринішина А.Ю.) була найкращою і стала переможцем у змаганнях, зайняла І місце та отримала гран–прі перехідний кубок клубу «Лідер».

Дякуємо учням та батькам класу. Так тримати!