Тиждень історії

29.11.2021 18:21

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, стимулювання творчої активності учнів.

З метою розвитку пізнавальних інтересів в галузі історичної науки, формування в учнів позитивного ставлення до вивчення суспільних предметів з  22 - 26 листопада 2021 року згідно річного плану роботи  було проведено тиждень історії. Гасло тижня «Сьогодні знавці історії, а завтра її творці»  Були  сплановані заходи  тижня історії, підготовлені різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і  методи роботи.

22.11.21 стартував фото квест на знання історії для учнів 6-7-х класів. Він став  випробуванням командного духу. Для багатьох учасників це було вперше і залишило  яскраві враження. Найактивнішими були команди 6в, 6б класів.  5-ті класи мали змогу подивитися пізнавальні історичні мультфільми. Вчителями історії було організовано історичний кінозал, перегляд мультфільму “Книга - мандрівка. Україна”. У конкурсі  учнівських есе «Я – українець! Пишаюсь своїм народом» взяли активну участь учні 10 класів.  Здобувачі освіти  11 класів опановували таку форму творчого проекту як інфографіка. Такий вид діяльності особливо подобається учням, хоча потребує чимало часу для створення, оскільки не містить випадкових та незначущих деталей. Одинадцятикласники  виконували проект на тему: «Про ЄС просто й доступно» та виявили творчі здібності, креативність. Найбільшу кількість проектів надали учні 11б класу.

За результатами проведення тижня відзначено найактивніших учасників:

5в, 5б, 5а - у виставці малюнків «Назад у минуле»

6в, 6б – у фотоквесті «Сходинками історії»

7г, 7в – у виставці - конкурсі селфі «Історія навколо нас».

10а - у конкурсі  учнівських есе «Я – українець! Пишаюсь своїм народом»

11б – у конкурсі проектів «Про ЄС просто й доступно»

Тиждень суспільствознавчих дисциплін був цікавим та корисним і для учнів, і для вчителів.