Вітаємо з перемогою юних науковців!

13.04.2021 18:27

Вітаємо з перемогою юних науковців!

З 25 лютого по 05 квітня 2021 року учні нашої школи прийняли участь у ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який щорічно проводиться  з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку інтелектуального і творчого потенціалу нації, підготовки майбутньої наукової зміни.

Переможцями стали:

Пацан Юлія – учениця 10-А класу, І місце у секції «Зарубіжна література» (Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства). Науковий керівник – учитель зарубіжної літератури Соловцова Ірина Віталіївна.

Вітасик Анастасія – учениця 10-Б класу, І місце у секції «Російська мова» (Наукове відділення мовознавства). Науковий керівник – учитель зарубіжної літератури Бірюкова Світлана Тихонівна.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у ІІІ етапі (республіканському) конкурсу-захисту!