Херсонська школа №52 виходить на Міжнародний рівень

10.12.2019 19:16

10 грудня 2019 року в ході онлайн зустрічі вперше підписана знакова для школи № 52 й освіти міста Херсона загалом партнерська угода між гімназією «Айтварос» міста Клайпеда (Литва) та спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови міста Херсона. В імпровізованій шкільній студії були присутні помічник почесного консула Литовської республіки в м. Херсоні Володимир Макуха; виконавчий директор Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Павло Олександров; проректор з навчально-виховної роботи Херсонської державної морської академії Олександр Шумей; директор парку «Інновацій індустрії, доктор наук, професор державної морської академії Олена Лєщєнко; проректор з міжнародних зв’язків та міжнародних технологій Херсонського державного університету Оксана Лаврикова й доцент Херсонського державного університету та Клайпедського державного університету Артем Петрик; голова батьківського комітету школи №52 Ольга Еверт, педагоги, представники учнівського самоврядування школи, випускники, які стоять на шляху вибору майбутньої професії.
Модератором зустрічі виступила Шалаєва Людмила Василівна, директор Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради. Під час її проведення в онлайн режимі було підписано керівниками двох освітніх закладів двосторонню угоду, учасники з обох сторін поспілкувалися,  розповіли про особливості й досягнення своїх освітніх закладів, поставили один одному питання, обмінялися думками з приводу профорієнтації учнів.
Завдяки інформаційним технологіям і теплим серцям присутніх два освітні заклади з різних країн мали змогу стати ближчими та зрозумілішими один одному. Завдяки угоді в учнів школи №52 з’явилось ще більше можливостей формування міжкультурної компетенції через діалог з ровесниками іншої країни, навчитися наводити міжкультурні, міжосвітні мости між дітьми різних культур, в решті решт навчитися взаємодіяти в умовах Європейського освітнього простору.

За матеріалами https://vgoru.org/