Незабутня зміна психологічного онлайн-табору «Цікава психологія»

16.06.2023 16:49

Незабутня зміна психологічного онлайн-табору «Цікава психологія» на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради добігла кінця!

Для здобувачів освіти паралелі 4-6 класів були проведені онлайн-заняття, тренінги, ігри та майстер-класи,  з метою мобілізації внутрішніх ресурсів дітей, які переживають воєнний час, формування  їхніх навичок саморегуляції та самоконтролю, вміння спілкуватися з однолітками, підвищення самооцінки, сприйнятті себе у суспільстві в надскладний період та створенні умов для розвитку творчих здібностей школярів!

В рамках роботи онлайн-табору практичним психологом закладу Крістіною Хабрат  було організовано та проведено різноманітні заходи:

-  заняття з елементами тренінгу «Знайомство з собою»;

- міні-лекція «Емоції в нашому житті»;

-  заняття з елементами тренінгу «День емоцій та почуттів»;

- арт-терапевтична техніка «Вулкан гніву»;

-  тренінг «Розвиток емоційного інтелекту»;

- міні-лекція «Що таке емоційний інтелект?»;

-  арт-терапевтична техніка «Мандала мрії»;

- релаксаційна вправа «Чарівний мішечок»;

-  заняття з елементами казкотерапії «В гостях у казки»;

- медитативна техніка для дітей «Казка-подорож»;

- вправа з казкотерапії з використанням асоціативних метафоричних карт «Шлях героя»;

- «День кмітливості та ерудованості»;

- гра «На скільки ти кмітливий»;

- тест «Який у тебе характер?»; До роботи у психологічному онлайн-таборі долучились й інші педагоги Херсонської спеціалізованої школи №52:

- майстер-класи  «Букет квітів» та «Квітуче поле» -  учитель трудового навчання Антоніна Макортет;

- майстер-клас «Дерево роду» -  учитель трудового навчання Тетяна  Колікова;

- заняття з елементами тренінгу «Моє прекрасне літо» цікаво проведено  педагогом-організатором Інною  Кадецькою, результатом цього заходу стало  створення чек-листу «Мої плани на літо»!

Педагоги Херсонської спеціалізованої школи №52  впевнені, що проведення такого психологічного онлайн-табору і  цікаве, і корисне  для дітей одночасно!  Головне, школярі отримали позитивний заряд емоцій на майбутні літні канікули і пообіцяли один одному зовсім скоро обов'язково зустрітись в рідному освітньому закладі !!!