Непереможно пролунав Останній дзвоник!

31.05.2024 04:59
У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради урочисто й непереможно пролунав Останній дзвоник!
        Свято відбулося у форматі онлайн - марафону «Обійми рідної школи!»
(#Обіймаю_рідну_школу_52_Херсон;  #До_зустрічі_1_вересня_школа_52_Херсон).
        За доброю традицією  марафон розпочався з вітальних слів директора школи Людмили ШАЛАЄВОЇ! Пролунали щирі привітання від педагогів та гостей марафону: народного депутата України Павла ПАВЛІША, депутата Херсонської районної ради Херсонської області Віолетти ЦАРЬКОВОЇ! Не дивлячись ні на що, позитивні емоції переповнювали учасників онлайн – марафону «Обійми рідної школи!», учні вітали рідну школу теплими виступами, в які вклали свою душу!  Звучали  теплі слова вдячності, пісні, танці «Ланцюжок обіймів»  від здобувачів освіти та їхніх батьків, які зробили свято з нотками мрій про щасливе мирне майбутнє і легким щемом у серці за рідною школою!
        Нехай цей хвилюючий останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у Мирне та Щасливе  майбутнє!
      До зустрічі 1 вересня!