«З добром у серці»

21.11.2021 15:41
8 листопада по 19 листопада 2021 року у нашій школі проходила благодійна акція «Яблучко», у якій взяли участь здобувачі освіти 1 – 11 класів, батьки та педагоги освітнього закладу. Зібрані яблука волонтерським загоном школи  «Від щирого серця» було передано в Херсонську дитячу обласну лікарню, гематологічне відділення; Херсонський обласний будинок дитини;
Херсонський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №29»; Херсонський будинок для людей похилого віку ХОСПІС; Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни; міську раду ветеранів-волонтерів ТЧХУ.  Участь у благодійних заходах виховує у дітей та молоді навики благодійної діяльності, підтримки благодійницьких починань, небайдужість, турботливість, активну громадянську позицію. Дякуємо за добру справу!