.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

                                            

⚡️Підбірка безкоштовних освітніх курсів
Prometheus (https://prometheus.org.ua/) - є база безкоштовних україномовних онлайн-курсів на різні теми від гуманітарного права до бізнес-англійської.

Coursera (https://www.coursera.org/) - онлайн-освіта від світових університетів та компаній тепер безкоштовна для українців. Про доступ та як подати заявку детально за посиланням.

EdX (https://www.edx.org/) - англомовна платформа з вивчення більш ніж 30 дисциплін. До кожного курсу можна вибрати опцію безкоштовного прослуховування з умовою обмеженого доступу до матеріалів. 

Школа_інфо (https://vb.me/school_info) - найбільша освітня Viber-спільнота для українських школярів, де щодня публікуються уроки та курси для різних вікових груп. 

Кампстер (https://www.thecampster.com/ua/site/index) - курси із програмування, маркетингу, тайм-менеджменту, копірайтингу та ін. 

OPEN UNIVERSITY  (https://www.helsinki.fi/en/admissions-and-education/open-university/enrolment-and-fees/open-university-courses-free-charge-citizens-ukraine) - в Хельсінках надають можливість безкоштовного офлайн-навчання українцям. Для цього треба обрати курс з каталогу та надіслати електронного листа на адресу avoin-yleinen@helsinki.fi у відповідь ви отримаєте електронний лист із подальшими інструкціями.

Projector Humanitarium (https://prjctr.com/course?gid=10&type=video)  - доступ до 12 відеокурсів про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу. Натискайте «придбати відеокурс», реєструйтеся, вказуйте в рядку «подарунковий код» промокод 0688-5072.  

EdEra (https://www.ed-era.com/courses/) - онлайн-освіта, рекомендуємо звернути увагу вчителям, учням, батькам, соціальним підприємцям.

ВУМ online (https://vumonline.ua/courses/)  - курси про волонтерство, журналістику рішень, соціальні проєкти і т.д.

Серія вебінарів  «Реальність без ілюзій»  (https://www.youtube.com/playlist?list=PLsD7yywP8ENhq-LAgRDskDUmTveeiLbZP) від УКУ - про кризове лідерство, життєстійкість, обмеженість ресурсів, дії бізнесу та HR-фахівців у нестабільний час тощо.
PUSHKA School (https://www.pushka-school.com.ua) - школа конструювання одягу та дизайну пропонують до 15 квітня безкоштовно приєднатися до курсів: «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне занурення» та «Дизайн-конструювання одягу». Для доступу, напишіть в особисті повідомлення школи кодове слово «Паляниця».

Creative Practice (https://cases.media/creativepractice)   - доступ до всіх курсів веб та графічного дизайну. Зареєструватись на них можна за посиланням.

Курс з таргетованої реклами (https://t.me/+KjVdIS3GTy5lMGRi) - 27 уроків від Наталії Пронькіної. 

Technical SEO Certification від Blue Array Academy  (https://www.bluearrayacademy.com/courses/technical-seo-certification?fbclid=IwAR0D-HHZwX07xsX3OJJI5jSyAAzJnGKSLWyNQ-LN_7-6GpYCHFYI8SeIB8w) - 7 годин відеонавчання від спеціалістів з технічної SEO-оптимізації. Мова курсу - англійська. 
Аналіз даних в Google Analytics від Школи вебаналітики Андрія Осипова (https://school.web-analytics.me/free_online_course) - навчають готувати, аналізувати та сегментувати дані, створювати кастомні звіти.

Boosta Academy (https://linktr.ee/Boosta.co) - чотири напрями на вибір: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr. Для доступу треба заповнити Google-форму.
«Основи проєктного менеджменту»  (https://beyourstories.notion.site/Redcamp-66f0c2fde9564472b98efb95efa6b7d2) - відеолекції від RedCamp про бізнес-моделі IT-проєктів, роботу в команді і т.д. 

«Системне адміністрування та комунікації» від PortaOne (https://happymonday.ua/event/praktykum-systemne-administruvannya-ta-komunikatsiyi) . Для зарахування на курс потрібно зареєструватись за посиланням, пройти вступне тестування і співбесіду. Є можливість продовжити роботу як стажери віддалено або з релокейтом в офіс до Словенії.
Консалтинго-тренінгова компаніE5 (https://e5.ua/uk/trainings/) - онлайн-курси про фреймворк, бізнес-аналіз, Scrum та проджект-менеджмент. 

Курси з програмування від ITVDN (https://itvdn.com/ru) - щоб отримати доступ, потрібно зареєструватися на сайті і заповнити анкету. 

TacticMedAid (https://www.better-evidence.org) - курси першої домедичної допомоги за відеолекціями та через TacticMedAid_bot. 

Засновниця проєкту «Вікно і олівці» (https://t.me/viknoiolivci) Марина Попова допомагає кожному відкрити в собі художника у своєму Telegram-каналі.
Груповий онлайн-курс із портретної фотографії від Сергія Сараханова (http://www.sergeisarakhanov.com/onlinecourse/groups) - підійде початківцям та практикуючим фотографам. Старт 4 квітня, у програмі передбачено 6 онлайн-занять.

Онлайн-школа від STUDY.UA

🚩 Участь безкоштовна, за реєстрацією: https://bit.ly/3txu2Ae 

У цей складний час важливо дбати про майбутнє України — дітей.

Ментори допомагають учням впоратися з негативними емоціями та стресом. Це комплексна підтримка школярів, спільнота, де вони можуть знову відчути себе «в класі».

*Як проходить навчання?*

✅Предмети української шкільної програми.

✅Поглиблена англійська мова - створення презентації та написання есе. 

✅ІТ-предмети — програмування, графічний дизайн та 3D.

✅Підготовка до вступу до ВНЗ за кордоном - IELTS, розвиток навичок тайм- та стрес-менеджменту, пробні іспити.

🎓  Долучайтеся до онлайн-школи від STUDY.UA: https://bit.ly/3txu2Ae

Для вчителів створили підручник з дистанційного навчання osvita.ua/school/73444/

Учителі Херсона розробили онлайн- уроки для учнів 2-11 класів. Запрошуємо юних херсонців долучайтися до занять. Графік проведення онлайн-уроків учителями закладів загальної середньої освіти для здобувачів освіти Херсона 21 березня – 25 березня https://miskrada.kherson.ua/news/rozklad-onlajn-urokiv-na-21-25-bereznia/

1. Дистаційна школа #1 в Україні cdo.org.ua/

2. Дистаційна  освіта - ДОН ОМР https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina-osvita/

3. 35 інструментів для дистаційного навчання  - добірка НУШ https://nus.org.ua/articles/30-instrumentv-dlya-dystantsijnogo-navchannya-dobirka-nush/

4. Найкращі онлайн-курси України та Світу prometheus.org.ua/

5. Educational Era. Студія онлайн-освіти www.ed-era.com/

6. Платформа для навчання математики, розроблена експертами з педагогіки www.matific.com/ua/uk/home/

7. Доступна освіта dostupnaosvita.com.ua/distance-education

8. О,освіторія ilearn.org.ua/

9. Відкритий Університет Майдану vumonline.ua/

10. Дистаційне навчання eschool.dn.ua/

11. Гіпермаркер Знань - перший в світі. Це повна і багаторівнева матриця всіх уроків edufuture.biz/index.php

12. 10 сайтів для шкоярів, які пояснюють уроки краще будьякого вчителя ybogdanov.github.io/history-timeline/

13. Сервіси дистаційного навчання для вчителів thedigital.gov.ua/news/servisi-distantsiynogo-navchannya-dlya-vchiteliv

14. KM. MEDIA. Старт НУШ kmmedia.com.ua/

15.  Дистаційне навчання на телебаченні - канал "Рада" та МОН транслюватимуть відеоуроки nus.org.ua/articles/dystantsijne-navchannya-po-televizori-kanal-rada-ta-mon-translyuvatymut-videouroky/

16. Шкільний тренажер. Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках. www.unian.net/tourism/lifehacking/10922972-top-10-luchshih-virtualnyh-ekskursiy-v-ukraine.html

17. Розклад телевізійних уроків проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» www.schoollife.org.ua/rozklad-televizijnyh-urokiv-proyektu-vseukrayinska-shkola-onlajn/

18. Дивимося фільми — готуємось до ЗНО з української літератури info-pereni.blogspot.com/2020/04/blog-post.html

19. У ХПІ онлайн-цикл лабораторних робіт для школярів — він охоплює 6 наукових напрямів mon.gov.ua/ua/news/u-hpi-zapustili-cikl-laboratornih-robit-dlya-shkolyariv-vin-ohoplyuye-6-naukovih-napryamiv

20. Уроки для 1—4 класів в межах всеукраїнської школи онлайн. МОН. mon.gov.ua/ua/news/o-900-rozpochinayutsya-uroki-dlya-1-4-klasiv-v-mezhah-vseukrayinskoyi-shkoli-onlajn-rozklad-urokiv-z-temami-korisni-posilannya-na-youtube-mon-ta-dostupnist

21. Сервіс дистанційного навчання для вчителів thedigital.gov.ua/news/servisi-distantsiynogo-navchannya-dlya-vchiteliv

22. Конструктор тестів. Всеосвіта. vseosvita.ua/test

23. Скринкасти: сучасний інструмент подачі навчального матеріалу naurok.com.ua/post/skrinkasti-suchasniy-instrument-podachi-navchalnogo-materialu

24. Готові шкільні презентації gdz4you.com/prezentaciyi/

25. Блог вчителя з фізики fiz-patlay.blogspot.com/p/httpswwwlivewor.html

26. Інформатика - ДистОсвіта dystosvita.gnomio.com

27. 7 онлайн - платформ для дистаційного навчання tvoemisto.tv/news/7_onlaynplatform_dlya_dystantsiynogo_navchannya_67484.html

28. Освітні платформи для дистаційного навчання lebosvita.org.ua/2020/03/osvitni-platformy-dlya-dystantsijnoho-navchannya/

Відтепер кожен охочий може скористатися можливостями платформи дистанційного навчання «Сікорський»! 

Безкоштовні відеоуроки та тести для 7-11 класів. 
Дистанційна школа DAR відкрила безкоштовний* доступ до своєї онлайн-платформи, на якій зібрано безліч відеоуроків та тестувань з різних предметів 7-11 класів. Щоб приєднатися і продовжити шкільну освіту, потрібно перейти на сайт https://www.dar.school/ та залишити запит у блоці #stopwar.
*Доступ надається до перезаписаних відео. Якщо дитині потрібен атестат, згодом можна офіційно перевестися до школи.

.