Збережи природу! Посади квітку!
01.05.2023 07:36Під таким девізом щороку у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради проходять різноманітні екологічні заходи, і цей надскладний рік не став виключенням!
З метою формування у здобувачів освіти відповідального ставлення до довкілля і бажання брати участь у природоохоронній діяльності практично в онлайн - режимі школярі разом з батьками та педагогами провели Зелену естафету «Збережи природу! Посади квітку!».
Діти впевнені: «Разом зробимо світ краще!»
![](https://school52.kherson.ua/files/0_2022_23/MyCollages_26.jpg)
![](https://school52.kherson.ua/files/0_2022_23/MyCollages_25.jpg)