Батьківську раду(на хмарній платформі Zoom)

15.04.2020 22:08

Сьогодні 15.04.2020 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради було проведено Батьківську раду(на хмарній платформі  Zoom) директора школи Людмили Шалаєвої з представниками батьківських комітетів класів. Одночасно на зв’язку були 40 чоловік Батьківської ради.Директор школи подякувала  батькам за їх  розуміння та підтримку  дистанційного навчання школи. Звернула увагу на те, що адміністрацією школистворено умови для організації та якісного функціонування дистанційного навчання в освітньому закладі: на шкільному сайті відкрито спеціальну рубрику для надання завдань, створено розклад дистанційних консультацій, через платформу Classroom є можливість розповсюджувати завдання й слідкувати за успішністю кожного учня. Крім того, педагоги разом з учнями використовують програми та хмарні платформи такі як, Zoom, Skype, Viber, Googleclass, освітні сайти «На урок» та «Всеосвіта» й он-лайн програму «Дистанційне навчання від видавництва Країна мрій».

Директор школи наголосила на тому, що адміністрація закладу знаходиться на постійному зв’язку з педагогічним колективом, учнями та батьками;  закликала  кожного з батьків та учнів дотримуватись правил карантину, слідкувати за повідомленнями шкільного сайту! Побажала всім міцного здоров’я та терпіння у цей складний час.