Майбутні олімпійці

20.06.2023 18:23

Майбутні олімпійці з  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради зробили свій перший крок до переможного п'єдесталу!

Учнівські колективи 2-А та 3-А класів продемонстрували свої спортивні захоплення, взявши участь в обласному онлайн - конкурсі на кращий відеоролик з руханкою "Олімпійська Херсонщина"!

Діти завзято фіксували на фото і відео особисті  спортивні досягнення та ідеї!  А класні керівники Наталя Власюк і Оксана Борисова з поданих матеріалів створили  креативні відео-руханки! Результат спільної творчої праці  учнів, педагогів, батьків  виявився подвійно  чудовим: усі учасники отримали спортивне задоволення, бо, дійсно, рух - це життя, і поштовх до нових звершень, та кожного юного спортсмена відзначено сертифікатами МОН України Херсонського обласного відділення комітету фізичного виховання  та спорту і Національного олімпійського комітету України Херсонського відділення! Вітаємо!!!