Запрацював психологічний онлайн-табір "Цікава психологія"!

07.06.2023 17:17
5 червня 2023 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів #52 з поглибленим вивченням української мови запрацював психологічний онлайн-табір "Цікава психологія"! Дітей гостинно зустріла практичний психолог закладу Крістіна Хабрат!
  Для здобувачів освіти паралелі 4-5 класів заплановані онлайн-заняття, тренінги, квести, ігри та майстер-класи, з метою мобілізації внутрішніх ресурсів дітей, які переживають воєнний час, формуванні  їхніх навичок саморегуляції та самоконтролю, вмінні спілкуватися з однолітками, підвищенні самооцінки,  сприйнятті себе в суспільстві у надскладний період та створенні умов для розвитку творчих здібностей школярів!
  Онлайн-табір працюватиме на період  з 05.06.23 по 16.06.23.
  Сьогодні для учнів відбулося цікаве заняття з елементами тренінгу "Знайомство з собою"! В процесі роботи  діти  мали змогу більш детально познайомитись зі своїми сильними рисами особистості, віднайти ресурси та створити власну "Маску сили" за допомогою арт-терапевтичної техніки!  З нетерпінням чекаємо нових зустрічей з учасниками онлайн-табору!