Акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці"

31.01.2020 15:12

Наскільки важливою є роль книги в житті людини, кожен із нас переконався на власному досвіді. Бібліотека як храм духовності відкриває себе тисячам душ, задовольняє інформаційні потреби кожного читача. Одне із джерел поповнення фонду - книги, одержані завдяки акції „Подаруй книгу  бібліотеці”. Головна мета цієї акції - водночас з поповненням фондів нагадати учням про благодійність, а також дати можливість взяти участь у цій благородній акції.

З 20 січня 2020 року шкільним парламентом «КРОК» та волонтерами школи було проведено акцію "Подаруй книгу шкільній бібліотеці". Завдяки благодійності учнів та їх батьків фонд шкільної бібліотеки поповнився новими книгами.

Щиро дякуємо за участь в акції! Можливо, саме подарована Вами книга стане для читача бібліотеки головною книгою життя! Бажаю щоб ви кожного дня спілкувалися з книгою, щоб у кожному домі найкращим другом була книга.