Заходи до Міжнародного дня проти булінгу (4 травня)

06.05.2023 17:00

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради до Міжнародного дня проти булінгу (4 травня) організовано та проведено наступні заходи:

-  заняття з елементами тренінгу для здобувачів освіти 4-Б класу та паралелі 5-х класів " Ти не один";

-  перегляд відео-ролику "Як боротися з булінгом: поради для дітей" (4- 5 класи);

-  на онлайн-платформі Хьюман в спільноті "Кризовий центр психологічної допомоги" розміщено:

-  - інформаційний довідник  "Про булінг для дітей";

-  - інформаційний довідник"Про кібербулінг для дітей";

-  - буклет "Я-висловлювання": як говорити про свої почуття та потреби, щоб вас почули?";

-  - відео-ролик для батьків "Як зупинити булінг: поради для батьків".

-  Акція "День рожевої сорочки" для учнів 6-11 класів;

-  виставка малюнків та колажів "Зупинимо булінг разом!"

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків, а також сприяли вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей.