.

Концерт хореографічного колективу «Ельданс»

02.05.2019 16:48

Напередодні всеукраїнського свята «День хореографії» 25-го квітня на базі Херсонської спеціалізованої школи №52 відбувся звітній концерт хореографічного колективу «Ельданс», художній керівник Євстратенко Г.В. 

В концерті приймали участь учні 2-4 класів. Починаючи з 1-го класу школярі вивчають хореографію. Діти з захопленням відвідують ці уроки, результатом яких і був їх виступ. На уроках хореографії діти привчаються до почуття естетично прекрасного,  до вміння працювати в колективі та отримують навички хореографічної майстерності. Батьки учнів з радістю підтримують колектив, допомагаючи в організації концертів та створюючи костюми.

На сцені були представлені танцювальні номери у різноманітних напрямках: бальна хореографія, естрадний танець, хіп-хоп, черлідинг. Учні натхненно передавали створені танцювальні образи. Кожний клас представляв окремий танець. Активну участь у підготовці свята приймали класні керівники Зинов’єва О.В., Лещенко Т.А., Людко О.А., Урсуленко Л.І., Хрієнко А.В., Цапліна Н.О.  

В завершенні концерту учні отримали грамоти та солодкі подарунки. 

Колектив «Ельданс» активно приймає участь в обласних конкурсах та фестивалях, а також у всіх шкільних святах. Адміністрація школи з радістю підтримує колектив й усіляко допомагає їхньому творчому зростанню. .