Звітний концерт для батьків

19.05.2016 19:43
17 травня 2016 року відбувся Звітний концерт для батьків. Актова зала Херсонської спеціалізованої школи була наповнена щирими усмішками і гордістю за свої дітей.
У ході концертної програми адміністрація школи представила звіти про виконану роботу за 2015-2016 н.р.. Учні нашої школи здобули багато перемог в олімпіадах як з гуманітарних дисциплін, так і технічних та отримали перемоги у різних творчих конкурсах. Відбулося нагородження батьків найактивніших дітей, які є обличчям нашої школи, її гордістю.

Свої досягнення також показали народний хореографічний колектив «Жайвір», під керівництвом Козяна Романа Михайловича, та художній колектив «Ельденс». Ковтюк Валерія привітала гостей поезією «Дитину треба не лише родити», а Яна Турчиняк виконала вокальну композицію «Мої батьки».