Ми вдячні всім, хто стоїть з нами на одному боці дороги життя!

Ваша допомога – великий внесок у розвиток нашої школи!

Наші діти достойні найкращого!

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Україні від 15.04.2011 №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань на сайті школи створено рубрику, яка буде інформувати громадськість про  використання батьківською радою та фондом «Щасливе дитинство» благодійної та спонсорської допомоги.

Нормативно-правова база

• Лист МОН України від 28.11.2013 №1/9-848 ''Про організацію діяльності благодійних фондів у загальноосвітніх навчальних закладах''
  • Наказ МОН від 15.04.11№1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків"
  • Закон України ''Про благодійництво та благодійні організації''
  • Постанова кабінету Міністрів від 04.08.2000 № 1222 "Про затвердження порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров"я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування"

Звіт про витрати батьківської ради та фонду «Щасливе дитинство» на утримання школи :

Залучення благодійної допомоги з 1 вересня 2015 р. -  31 серпня 2016 р. - читати

Залучення благодійної допомоги за вересень 2016 р. - читати

Залучення благодійної допомоги за жовтень 2016 р. читати

Залучення благодійної допомоги за листопад 2016 р. читати

Залучення благодійної допомоги за грудень 2016 р. читати

Залучення благодійної допомоги за січень 2017 р. - читати

Залучення благодійної допомоги за лютий 2017 р. - читати

Залучення благодійної допомоги за березень 2017 р. - читати

Залучення благодійної допомоги за квітень 2017 р. - читати

Залучення благодійної допомоги з 1 вересня 2016 р. -  травень 2017 р.

Витрати коштів одержаних зі збору  макулатури - читати

Витрати коштів одержаних  зі збору макулатури (вересень - травень 2017) - читати

ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ БАТЬКАМ ЗА ДОПОМОГУ ТА СПОДІВАЄМОСЯ НА ПОДАЛЬШУ СПІВПРАЦЮ!