Зустріч з головою Всеукраїнської спілки «КОРДОН»

14.02.2017 16:14

14 лютого 2017 року у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради до 28-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулася зустріч з головою Всеукраїнської спілки «КОРДОН», учасником бойових дій старшим прапорщиком Бичковським Ю.О. та представником дніпровської організації української спілки ветеранів Афганістану учасником бойових дій Кушнірук С.О. Захід було організовано для учнів молодшої школи, які під час зустрічі з ветеранами дізнались про героїчні та мужні подвиги наших українських солдат на території Афганістану. Гості згадали своїх бойових друзів, співали пісні під гитару, відповідали на питання та спілкувалися з учнями школи. Метою даного заходу є виховання справжніх патріотів, мужності, сміливості та прагнення жити в мирі.