Зустріч учнів 9-11 класів з американськими волонтерами

17.10.2018 15:13

17 жовтня 2018 року на базі нашої школи відбулася зустріч учнів 9-11 класів з американськими волонтерами. Для учнів це була чудова можливість спілкування з носієм англійської мови, дізнатись більше про звичаї, традиції і культуру людей, які проживають у штаті Орландо.
Зустріч у школі була проведена у рамках прес-конференції для учнів і теплого спілкування з носіями. Школярі із задоволенням ставили запитання та слухали розповіді гостей.

Було б добре, якби і надаліпродовжувалосьспівробітництвоз ними, і волонтери продовжували б навчати наших дітей. Тому що спілкування із носіями іноземної мови,яку вивчають діти, має величезне для них значення. Ми побачили це на практиці і відчули на уроках англійської мови.