Тиждень трудового навчання

25.05.2021 05:10

Результати проведення предметно-методичного тижня трудового навчання та предметів художньо-естетичного циклу

Вчителями методичного об'єднання трудового навчання та предметів ХЕЦ було організовано та проведено низку заходів з даної теми.

На початку тижня в вестибюлі освітнього закладу було оформлено виставковий стенд з наочними тематичними  матеріалами (кросворди, малюнки, ребуси, оголошення тощо).

З метою національно-патріотичного виховання тиждень розпочався з оголошення конкурсу малюнків «Веселковий вернісаж» на тему: « Я – Україна!».

Протягом тижня учні мали можливість випробувати себе в різних видах робіт та майстер–класах, детально познайомитись із тематичними фото і відеоматеріалами, представити і презентувати свої вироби.

Вчителями обслуговуючої праці було проведено низку майстер-класів, зокрема майстер-клас для дівчаток 5х класів з теми «Виготовлення браслету в національно-патріотичному стилі за технологією плетіння стрічками».

Протягом тижня також було проведено майстер-клас з обслуговуючої праці для дівчаток  за темою: Виготовлення оберегу лялька-мотанка «Дзвіночок». Під час майстер-класу дівчатка 5-х класів дізналися про різновиди національних оберегів, зокрема про ляльку-мотанку, як  один з символів українського народу.

Творча майстерня вчителя представила вироби з паперу в техніці оригамі та майстер-клас з виготовлення міні-скульптури сувеніру « Журавлик 1000 бажань», в якому взяли участь учні 6Б класу.

Вчителем мистецтва та хореографії протягом предметно-методичного тижня було організовано та проведено музичну вікторину на тему «Симфонічна музика» у 8-х класах.

Учні 4Б, 5А, 5Б, 6Б класів стали учасниками хореографічної феєрії «Танець стихій»

А учні 4Б класу на подвір’ї школи організували та провели флешмоб, присвячений Дню вишиванки.

Вчитель музичного мистецтва підготувала та провела позакласний захід «Музична вітальня» для учнів 7Г класу за темою "Пісня скликає друзів!"

В навчальній майстерні з обробки деревини хлопці з паралелей  5-х та 6-х класів мали змогу прийняти участь у командних змаганнях «Майстрик!», під час яких вони продемонстрували високий рівень своїх практичних вмінь та навичок в конструюванні та виготовленні виробів  за технологією ручної обробки деревини.

Всі команди по завершенню змагань були нагородженні символічними грамотами майстрів.

Предметно-методичний тиждень пройшов вдало! Не залишилось байдужим жодного учня!