2018 - 2019 н. р.

Організаційне засідання

25.09.2018 року відбулось організаційне засідання новообраної учнівської ради, на якому були присутні 27 членів учнівської ради та педагог- організатор. Оговорено принципи співпраці департаментів:
"Освіта", "Я-громадянин", "Здоров'я", "Дозвілля", "Господарчий", "Шкільна Служба Новин", затверджено плани роботи дитячого колективу та органу учнівського самоврядування школи, склад волонтерських загонів школи, обговорено підготовку та втілення нових благодійних
проектів та акцій.

листопад 2018

Засідання учнівської ради

1.Організація та проведення заходу, приуроченого Дню пам’яті жертв голодоморів 1932-33 років та жертв сталінських репресій. – 24 листопада – відповідає "Я-Громадянин" )

2. Підготовка та проведення виховного заходу «СНІД – сучасна проблема людства»до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. – 1 грудня – відповідає департамент "Здоровя "

3. Організація шкільного патріотичного фестивалю «Діти – захисникам Вітчизни»до Дня Збройних Сил України – 6 грудня - відповідає "Я-Громадянин"

4. Організація танцювальних перерв. Обговорення графіка.

2017 - 2018 н. р.

квітень 2018

Засідання учнівської ради

проведення правового брейн-рингу «На терезах Феміди» в рамках Місячника правової інформації.

Про організацію і проведення вахти Пам’яті до Дня Перемоги.

Про проведення рейду по виявленню учнів, які запізнюються на уроки без поважних причин.

березень 2018

Засідання учнівської ради

Участь в екологічних проектах .

2.Створення відеоролика для шкільної команди КВК «52норма"

3.Організувати святкування Шевченківських днів.

лютий 2018

Засідання учнівської ради

Організація змістовного дозвілля учнів на перервах

Організація та проведення екологічної акції «Допоможемо зимуючим птахам». Операція «Годівничка».

Підготовка та організація вечора відпочинку до дня Святого Валентина. Організація та проведення заходів щодо вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

Грудень  2017

Про організацію святкування Дня Святого Миколая - Чудотворця. Затвердження розкладу проведення ранків до дня Св. Миколая для учнів 1-4 класів.
2. Про підготовку до конкурсу-виставки «Замість ялинки-зимовий букет».
3. Скласти та затвердити розклад проведення новорічних ранків та вечорів.