Головна
.

Забуттю не підлягає…

05.11.2015 20:32

Саме під таким гаслом, в честь Дня визволення України від фашистських загарбників, ми, вихованці гуртка «Джура» (керівник Руденко М.М.) здійснили 29-30 жовтня свій перший навчально-тренувальний похід за маршрутом: м.Херсон-м.Цюрупинськ-історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» (Голопристанський район)-м.Херсон.

На початку 12-ти кілометрового маршруту ми відвідали пам’ятник жертвам фашизму-розстріляним окупантами у 1941-1943 роках у протитанковому рові на околиці м. Цюрупинськата вшанували хвилиною мовчанняпам’ять загиблих.

Прекрасні краєвиди та чудова погода додавали нам наснаги і тому кінцева точка нашого маршруту історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» були досягнуті вчасно. Незабутніми для нас стали і перша власноруч приготовлена вечеря, пісні біля багаття і перша ночівля в наметах під місячною ковдрою зоряного неба.

Наступного дня продовжили знайомство із «Зеленими хуторами» і ознайомилися з «Військовим хутором» де відпрацювали евакуацію пораненого з поля бою.

Приємно стомлені, з масою вражень ми повернулись додому. І хоча нас чекають цікаві нові маршрути, але свій перший похід ми запам’ятаємо назавжди.

 .