З Новим роком!

10.01.2020 14:40

Для дітей пільгових категорій Дніпровського району новорічні свята в розпалі – про це подбали вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи : театру-студії «Сувенір» (керівник Моргунова Ганна Йосипівна) і клубу «Лідер» (керівник Адвокатова Світлана Іванівна). 23 та 24 грудня 2019 року до дітей, що знаходяться на обліку в службі у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради, вихованців НВК№29 та пацієнтів міського реабілітаційного Центру завітали юні артисти –волонтери, які продемонстрували Новорічну казку і подарували незабутні святкові враження. Усі діти, а їх було більше 110 чоловік, отримали подарунки і солодощі, новорічні призи – виготовлені руками помічників Дідуся Мороза.
    «Хай Новий рік щасливим буде!» – під таким гаслом проходить традиційний марафон, до якого цього року долучилися волонтери і нашої школи.