Всесвітній день боротьби з туберкульозом

14.03.2019 11:03

Щороку 24 березня за рішенням ВООЗ у всьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

12 березня 2019 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови відбулася зустріч учнів 8-В класу та студентів Херсонського Медичного Коледжу. Головною темою зустрічі  було : «Захворювання туберкульозу. Причини виникнення. Засоби запобігання».

У наш час причини виникнення і поширення захворювання на туберкульоз стали загальновідомі, тому ігнорувати їх ми не маємо права. З цією метою у школі було проведено лекцію , адже краще попередити хворобу, ніж потім лікувати наслідки. Захворіти на туберкульоз може кожен, незалежно від того, чи входить людина до групи ризику, чи ні. Саме тому важливо опікуватися своїм здоров’ям та проходити щорічні профілактичні обстеження.

Учні 8-В класу підготували вдома  інформаційні  плакати на тему «Як уберегтись від туберкульозу», так як питання протидії  хворобі в Україні є досить актуальним.