Все починається з сім’ї

14.05.2019 17:46

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки родині міцніє й розвивається держава, зростає добробут народу. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Міжнародний день сімей (International Day of  Families), що святкується 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня має на меті звернути увагу громадськості країн на чисельні проблеми сімї.

14  травня 2019 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови шкільним парламентом «КРОК», волонтерами школи та волонтерами Херсонської обласної організації Товариства Червоного хреста України (педагог-організатор Кадецька І.М., практичний психолог Хабрат К.В.) на подвірї школи було проведено просвітницький захід «Все починається з сім’ї».

На подвір’ї школи було організовано виставку малюнків та стіннівок для учнів 1-11 класів «Родинний світ», виставка-конкурс декоративно-вжиткового мистецтва «Подарунок мамі», фото-конкурс на тему: «Миттєвості сімейного щастя». Всі бажаючі учні 1-4 класів змогли прийняти участь у поетичній годині «Від родини йде життя людини».

Для учнів 1-5 класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Світ родини». Заняття  для дітей дає змогу по-новому будувати взаємини, змінює Я-позицію дитини; сприяє розумінню інтересів та потреб дітей і вимог батьків, посилює значимість авторитету батьків. Після участі в заході учні отримали заохочувальні призи у вигляді солодощів та канцелярського приладдя з привітаннями.

Заняття за межами приміщення школи – викликав у дітей велике задоволення, адже воно дало можливість вийти зі стін приміщення на широкий простір, де  так багато нового та незвіданого. Крім того таке заняття має значний здоровя  збережувальний ефект.