Волонтери – ентузіасти нашого часу

04.02.2018 17:22

Милосердя – це не лише поклик душі, а й спосіб життя, щоденна потреба творити добро з метою покращення життя усіх людей. Милосердя розкриває найкращі якості людини: повагу, співчуття, любов до ближнього, небайдужість, а також сприяє розвитку екологічного, національно-патріотичного та морально-етичного виховання. Саме такими і є волонтери Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, які разом з учнівським парламентом організували та провели благодійну акцію допомоги зимуючим птахам та збір продуктів харчування для тварин, які  знаходяться у зоокуточку у Гідропарку міста Херсона. Протягом тижня учні 1-11 класів активно збирали та приносили корм для птахів, овочі та фрукти для тварин.

30 січня 2018 року активісти волонтерського загону та представники  шкільного екологічного департаменту відвезли всі зібрані продукти до зоокуточка.

Учні школи також не забувають про зимуючих птахів, які прилітають до шкільного садка. На території саду кожен клас розмістив годівнички і кожного дня підгодовують птахів.

У січні учні були активними учасникам районної благодійної акції «Книга-другу» зі збору художньої літератури для вихованців кімнати школяра по вул..28 Армії. Було зібрано 310 книг, що були передані в ЦПР клуб «Лідер», секція «Милосердя».

Також пройшла благодійна акція «Адресна допомога», в якій взяв участь волонтерський загін «Нащадки перемоги» та передав засоби особистої гігієни для Васильєвої І.В.

Активна участь у волонтерських та благодійних акціях, виховує свідомого  громадянина з активною життєвою позицією!