Вітаємо!

16.10.2020 17:21

Вітаємо Климюк Анну (9-А кл.) та Діденко Людмилу (8-А кл.), які гідно представили нашу школу та Херсонщину у збірці Всеукраїнського проекту «Майбутнє України - талановиті діти».

Всеукраїнський проект «Майбутнє України - талановиті діти», метою якого є надати можливість кожній обдарованій дитині заявити про себе і представити свої власні досягнення, здійснює свою діяльність в різник регіонах України. Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв’язати їх - ось характерні риси героїв сторінок цієї книги.

Щиро вітаємо, наших учениць, бажаємо їм і надалі радувати своїх батьків і наставників перемогами у різних змаганнях прославляючи свій рідний край.